Profesjonalne Czyszczenie Obić Tapicerskich - sprawdzony
pomysł na dochodowy biznes

"Jak w rok rozwinąć biznes i zarabiać od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie na
czyszczeniu obić tapicerskich''

Drogi przyjacielu. Mam dla Ciebie nietuzinkową propozycję. Poświęć kilka chwil, a napewno nie pożałujesz. Możesz tylko zyskać.
Jeśli masz dość marnowania czasu na przeglądanie stron z pomysłami na biznes, z których nic nie wynika i szukasz naprawdę konkretnej wiedzy i sprawdzonych informacji, to czytaj dalej...

Kim jestem,

Nazywam się Eryk Grzeszkowiak.
Na co dzień prowadzę małą firmę sprzątającą JDF Serwis, której głównym profilem działalności jest czyszczenie tapicerki wykładzin oraz dywanów. Czyszczenie tapicerki wykonuję z przerwami od ponad 10 lat i ten rodzaj usług wykonuję osobiście.

Początki były trudne...

Wszystko zaczęło się kiedy z dnia nadzień zostałem bez pracy i środków do życia, a ponieważ miałem rodzinę na utrzymaniu i kredyty do spłacenia musiałem coś szybko wymyśleć, aby zaradzić tej sytuacji. Po wielu godzinach przemyśleń i kilku nieprzespanych nocach postanowiłem, że będę zarabiał na życie myjąc okna w domach prywatnych i firmach. Był taki okres w moim życiu, że handlowałem sprzętem do mycia okien i sprzątania i zostały mi z tamtego okresu myjki do okien i trochę innego sprzętu. Postanowiłem, to wykorzystać.

Zaczynałem bardzo skromnie rozwożąc w nocy rowerem ulotki, które własnoręcznie robiłem. Zamieściłem też drobne ogłoszenie w lokalnej prasie. Już w pierwszym tygodniu miałem pierwsze zlecenia. Z czasem usług zaczęło przybywać, ale różne zawirowania w moim życiu sprawiły, że zamykałem i otwierałem działalność od nowa 2 razy.Skąd pomysł na czyszczenie tapicerki?Kiedyś byłem zaproszony na spotkanie gdzie kobieta prezentowała sprzęt do prania dywanów i tapicerki. Od razu pomyślałem, że mógłbym w ten sposób zarabiać na życie i byłoby, to świetnym uzupełnieniem moich usług, których i tak za wiele nie miałem. Szczerze mówiąc ledwo koniec z końcem wiązałem i wciąż szukałem alternatyw. Pomyślałem, że czyszczenie tapicerki mogłoby być całkiem zyskownym przedsięwzięciem. Niestety nie było mnie stać na taki odkurzacz, ale rodzina zadeklarowała, że będzie pożyczać mi swój zakupiony model.

Zacząłem więc się ogłaszać i reklamować w internecie na tego rodzaju usługi, a w międzyczasie czyściłem znajomym i rodzinie za darmo, aby nabrać wprawy.
Brakowało mi wiedzy i doświadczenia. Wszystko co wiedziałem ta temat czyszczenia tapicerki to to co usłyszałem i zobaczyłem na prezentacji odkurzacza. Nie było wtedy portali branżowych, forum czystościowego i innych źródeł, z których można by było czerpać wiedzę. Zresztą jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki ,to do dziś informacji jest jak na lekarstwo.

Moje pierwsze zlecenia i wykonane usługi pozostawiały wiele do życzenia. Teraz z perspektywy czasu wiem, że ani odkurzacz ani środki na jakich działałem nie były optymalnym rozwiązaniem.
Nie radziłem sobie z większością plam ani silnymi zabrudzeniami.

W międzyczasie dowiedziałem, się, że jeden z moich znajomych również się tym zajmuje, ale działa na profesjonalnym sprzęcie i dedykowanych środkach. Postanowiłem do niego zadzwonić z prośbą o możliwość przypatrzenia się jego pracy. Zgodził się i mogłem przypatrzeć się jak działa. Udzielił mi również kilku wskazówek dzięki, którym poziom moich usług się znacznie poprawił. Zakupiłem odpowiedni sprzęt oraz środki dzięki, którym radziłem sobie znacznie lepiej.

Z czasem pojawił się portal '' Firma sprzątająca '' oraz forum czystościowe, z którego można było czerpać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami. Z czasem czyściłem coraz więcej kanap, sof foteli, samochodów nabierając wprawy i  jakże cennego doświadczenia dzięki, któremu świadczę dziś usługi na wysokim poziomie i mam tysiące zadowolonych klientów.Dlaczego napisałem ten poradnik?

 

Być może zastanawiasz się dlaczego dzielę się wiedzą na temat tego biznesu z innymi osobami, które z czasem przecież mogą stanowić dla mnie konkurencję? Już wyjaśniam.

Ponieważ bardzo często odwiedzam fora internetowe poświęcone pomysłom na biznes i prowadzeniu biznesu zauważyłem, że całkiem spora liczba osób interesuje się tematem czyszczenia obić tapicerskich, ale nie wiedzą czy to opłacalny biznes, od czego mają zacząć, jaki sprzęt kupić itd.

To utwierdziło mnie w przekonaniu, że napisanie takiego poradnika będzie trafionym pomysłem.

Pomyślałem, że pomogę w ten sposób osobom, które być może tak jak ja kiedyś znaleźli się w trudnej sytuacji, stracili pracę lub ledwo koniec z końcem wiążą i zastanawiają się nad własną działalnością, albo zwyczajnie mają dość pracy na etacie i chcą rozwijać własną firmę, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Polska mentalność jest taka, że ciężko uwierzyć większości osobom w to, że ktoś może chcieć ''bezinteresownie'' dzielić się wiedzą na temat biznesu, który sam prowadzi, ale możesz mi wierzyć, że jest mnóstwo ludzi którzy lubią pomagać innym i chętnie dzielą się wiedzą, z której inni mogą korzystać.

Ja również do takich osób należę. Sprawia mi prawdziwą satysfakcję jeśli mogę pomóc komuś rozwiązać choć jeden mały problem. Dlatego prowadzę blogi, udzielam się na forach, często udzielam porad przez telefon, itp.


Inne powody, dla których zdecydowałem się napisać ten poradnik to:

 • Ktoś kto dzieli się wiedzą w dziedzinie, którą się na co dzień zajmuje musi się znać na tym co robi inaczej nie miałby się czym dzielić. A więc w ten sposób wyrabiam sobie markę jaklo osoba, która zna się na czyszczeniu obić tapicerskich, a to z kolei pomaga w pozyskiwaniu zleceń.

 • Dodatkowe źródło dochodów. Sprzedając poradniki, nie tylko wyrabiam sobie pozycję na rynku, ale pozyskuję dodatkowe źródło dochodów. Są to dodatkowe pieniądze, które mogę przeznaczyć np. na reklamę w firmie.

 • Rozwijam się i uczę nowych rzeczy. Lubię uczyć się nowych rzeczy, a jedną z nich jest marketing internetowy. Dlatego prowadzę blogi, profile na facebooku, udzielam się na forach, uczę się sprzedaży internetowej i wszystkiego co się z tym wiąże, a wiedza to najlepszy produkt do sprzedaży w internecie.

 • Poznaję nowych ludzi. Dzięki temu, że staram się dzielić swoją wiedzą poznaję ciekawych ludzi, nawiązuję nowe kontakty, a w biznesie stałe źródło nowych kontaktów to podstawa.


A co z konkurencją? Czy sprzedaż poradnika nie jest strzałem w kolano?Konkurencja była, jest i będzie i na to nie mamy wpływu. Konkurencja nie jest zła, to dzięki konkurencji możemy liczyć na wyższą jakość usług i produktów. Z konkurencją można współpracować. Jeśli ty działasz w Krakowie, a ja w Rudzie Śl. To możemy się wymieniać klientami.

Sam zakup poradnika nie powoduje wzrostu konkurencji. Statystyki mówią same za siebie. Większość osób, które zdobywają wiedzę z książek, szkoleń i kursów nic z tą wiedzą nie robi. Tylko mały procent osób wykorzysta tę wiedzę aby rozwijać własny biznes, a z tych kilku procent tylko kilka sobie poradzi na rynku. W tym samym czasie inne firmy zamkną działalność lub się przebranżowią i znów robi się miejsce dla kolejnych firm. Tak jest w każdej branży.

Poza tym rynek jest tak duży, że wystarczy miejsca dla wszystkich. Pomyśl tylko. Obicia tapicerskie są elementem każdego biura, mieszkania, domu, instytucji, restauracji, hotelu , kin, teatrów, sal konferencyjnych, samochodów ( tiry, osobowe, wany, busy, autokary ), pociągów, jachtów, samolotów. Krótko mówiąc wszędzie tam gdzie są ludzie jest też tapicerka.

Osobiście uważam, że konkurencja nie jest wcale tak duża jak opisuje się to na niektórych forach internetowych. Biorąc pod uwagę potencjał i porównując to z innymi branżami konkurencja jest nie duża.

Jak zauważyłeś jestem już na rynku parę lat, a więc mam już stałą klientele, która systematycznie korzysta z moich usług i poleca mnie swoim znajomym. Tak więc uważam że sprzedaż tego poradnika nie może mi w niczym zaszkodzić jeśli chodzi o działalność biznesową.

Mam nadzieję, poradnik utwierdzi cię w przekonaniu, że biznes jakim jest profesjonalne czyszczenie obić tapicerskich to dobry pomysł na rozwijanie własnej firmy i szansa na zarobki o jakich można jedynie  pomarzyć w pracy na etacie.


Dlaczego czyszczenie tapicerki, to dobry pomysł na biznes...

A o to 10 konkretnych powodów, dla których warto zająć się profesjonalnym czyszczeniem obić tapicerskich:

 •  1. Nie duża inwestycja- 

  Nie duża inwestycja. Aby zacząć działać w tej branży nie potrzebujesz dużych wkładów finansowych ( w porównaniu z innymi biznesami ). Mając 4830 zł. Możesz wystartować z własną firmą, a jeśli zdecydujesz się na zakup używanego sprzętu, to zmieścisz się w połowie tej kwoty. Zakładam oczywiście, że masz środek transportu ( wystarczy coś małego i taniego ). 


 • 2. Szybki zwrot z inwestycji- 

  Niektóre firmy po roku czy dwóch latach działalności wychodzą na prostą. Działając w tej branży możesz po miesiącu działalności być już na plusie i generować zyski. Oczywiście przeczytanie tego poradnika nie gwarantuje zwrotu z inwestycji po miesiącu działalności, ponieważ to jak szybko zaczniesz generować zyski zależy od wielu czynników, o których będę pisał w dalszej części tego poradnika, ale jeśli weźmiesz sobie do serca rady jakie znajdziesz w tym poradniku twoje szanse na szybki zwrot z inwestycji znacznie wzrosną.

 • 3. Godziwe zarobki - 

  Zajmując się czyszczeniem tapicerki możesz liczyć na zarobki rzędu 100 zł. za godzinę pracy, a to ile godzin w miesiącu przepracujesz czyszcząc tapicerkę w dużej mierze będzie zależało od ciebie. W dalszej części poradnika będę podawał konkretne stawki i wyliczenia, które zobrazują potencjał zarobkowy tego biznesu.

 • 4.Każdego roku solidna podwyżka

  Załóżmy, że jesteś w stanie pozyskać każdego miesiąca 30 klientów i połowa z nich zdecyduje się na stałe korzystanie z twoich usług. Pracując przez 10 miesięcy pozyskasz 150 stałych klientów. Jeśli będziesz systematycznie pracował przez następne 10 miesięcy, to pozyskasz kolejnych 150 stałych klientów, a to oznacza wzrost zarobków o 100% tylko z tytułu stałych zleceń w skali zaledwie jednego roku.
  Jeśli pracujesz na etacie, to pozwól że zapytam ile razy dostałeś podwyżkę w ciągu ostatnich 5 lat i na jakim poziomie? Pracując w tej branży przez 5 lat każdego roku przybywa stałej klienteli, a to dla ciebie każdego roku solidna podwyżka. Po kilku latach systematycznej pracy możesz stworzyć pokaźną bazę stałych klientów i stabilnie działający biznes.

 • 5. Dwa razy w roku pokaźne premie

  Chociaż przy odpowiedniej reklamie i marketingu pracy zlecenia są przynajmniej przez 10 miesięcy w roku, to w okresach przedświątecznych następuje znaczny wzrost sprzedaży usług, a co za tym idzie dodatkowe pieniądze.


 • 6. Dwa miesiące urlopu

  Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki, to miesiące styczeń i luty są najczęściej miesiącami przestoju, a to oznacza dla ciebie 2 miesiące urlopu podczas którego możesz zregenerować siły, wyjechać na długie wczasy lub przemyśleć dalszą strategię rozwoju firmy. W każdym razie te 2 miesiące przestoju nie dobiją się na twoich zarobkach, ponieważ od marca do grudnia jest dość zleceń aby zapewnić sobie utrzymanie w okresach przestoju. Czasami bywa jednak tak, że nawet w martwym okresie są zlecenia.

 • 7. Nienormowany czas pracy

  Możesz tak ustawiać zlecenia, abyś miał czas na załatwienie ważnych spraw, czas dla rodziny lub kilkudniowy wypad np. w góry aby odpocząć. Chcesz się porządnie wyspać? Żaden problem. Umów się z klientem na 10.00 lub 12.00 • 8. Możliwośc rozwoju biznesu o nowe usługi

  Jeśli zbudujesz bazę stałych klientów, którzy są zadowoleni z twoich usług zawsze możesz wprowadzić dodatkowe usługi takie jak np. czyszczenie dywanów lub mycia okien i w jednej chwili drastycznie zwiększyć obroty i zyski firmy. Muszą być oczywiście spełnione pewne warunki, ale o tym będę pisał w kolejnych rozdziałach.

 • 9. Brak ryzyka utraty pracy

  Mając kilkuset stałych klientów nie grozi ci bezrobocie. Nawet jeśli kilkanaście osób w roku zrezygnuje z twoich usług, to i tak tego nawet nie odczujesz. Abyś został bez pracy wszyscy twoi klienci w tym samym czasie musieliby zrezygnować z twoich usług , a przy takiej ilości klientów jest to po prostu nie możliwe. Na ten stan rzeczy trzeba sobie oczywiście zapracować, ale po kilku latach systematycznej pracy bezrobocie ci nie będzie groziło, ponieważ stała klientela będzie zapewniać ci stały dochód.

 • 10. Dodatkowe źródło dochodów

  Jeśli masz pracę, z której jesteś zadowolony lub z jakichś innych powodów nie chcesz z niej rezygnować, a chciałbyś dorobić do pensji, to czyszczenie tapicerki jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ wykonanie zlecenia nie wymaga dużej ilości czasu. Pracując zaledwie 10 godzin w miesiącu zarobisz między 750 zł. a 1000 zł.

Jakie konkretne korzyści odniesiesz z zakupu tego poradnika?

Zakup poradnika, to przede wszystkim inwestycja i tak należy się na ten poradnik zapatrywać.

Uwierz mi wiem co mówię. Gdybym jak miał dostęp do takiej wiedzy kiedy zaczynałem swoją przygodę z czyszczeniem tapicerki, to zaoszczędziłbym wiele pieniędzy, jeszcze więcej zarobił w o wiele krótszym czasie i uniknąłbym wielu stresujących sytuacji.

Z poradnika dowiesz się między innymi jaki sprzęt wybrać na początek i w jaki sposób z niego korzystać, aby uniknąc niepotrzebnych awarii.

Nie musisz tracić czasu na szukanie informacji i eksperymentowanie co się sprawdza, a co nie.
Dowiesz się jakiego sprzętu oraz jakich środków używać i jak działać. Możesz niemal od zaraz ruszyć ze swoim biznesem i zarabiać pieniądze, o których możesz jedynie pomarzyć w pracy na etacie.

Dowiesz się również jak pozyskać szybko pierwsze zlecenia oraz jak zdobywać i zatrzymywać klientów, którzy będą każedgo miesiąca generować dla Ciebie dochód na poziomie jaki Cię interesuje.

Dowiesz się również jak postępować z różnego rodzaju obiciami tapicerskimi dzięki czemu nie będziesz musiał się stresować, że zniszczysz klientowi materiał poprzez jego niewałaściwe czyszczenie.

Kupując poradnik otrzymujesz samą esencję tego co Ci jest potrzebne, aby zarabiać na tym biznesie. Nie jest, to sztucznie napompowany ebook, nie ma żadnego lania wody. Same konkrety i porady praktyka.

 
Dlaczego miałbyś mnie słuchać?

Jeśli myślisz poważnie o własnym biznesie związanym z czyszczeniem obić tapicerskich, to nie mogłeś lepiej trafić. Jak wspomniałem wcześniej zajmuję się czyszczeniem tapicerki już 10 lat i zjadłem zęby na tym biznesie. Znam branżę i sposób myślenia klientów. Wiem jak  zaledwie w 1 rok rozwinąć ten biznes tak, aby wyciągać z niego 10 tys. miesięcznie i zacząć zarabiać już od pierwszego miesiąca działalności.

Nie jestem teoretykiem. Każdego dnia przez 12 miesięcy w roku czyszczę tapicerkę meblową i samochodową. Tylko w ostatnim roku wyczyściłem grubo ponad 1000 kompletów wypoczynkowych w tym również tapicerki samochodowej. W najbliższym czasie będę zatrudniał pracowników bo sam ( chociaż pracuję z pomocnikiem ) nie wyrabiam ze zleceniami. Możesz czerpać wiedzę z mojego doświadczenia i nie uczyć się na własnych błędach. Decyzję pozostawiam tobie.

 

Dla kogo skierowany jest ten poradnik


 • Dla osób, które szukają sprawdzonego pomysłu na własny biznes
 • Dla osób, które szukają sposobów na dorobienie dodatkowych pieniędzy do pensji, emerytury
 • Dla osób, które świadczą pokrewne usługi i chciałyby poszeżyć zakres świadczonych usług
 • Dla osób, które mają dość pracy na etacie za śmieszne pieniądze, pustych obietnic o podwyżce, humorów szefa, pracy po godzinach oraz życia znacznie po niżej poziomu jaki je interesuje

 

Co znajdziesz w poradniku?

Rozdział 1- Planowanie biznesu

 • Wstęp do działalności - dlaczego warto napisać biznesplan
 • Jak napisać biznesplan krok po kroku
 • Pokażę Ci elementy, które powinny znaleść się w biznesplanie

Rozdział 2 - badanie rynku i konkurencji

 • Dlaczego warto badać rynek i w czym może ci to pomóc
 • 7 skutecznych metod na zbadanie rynku w twojej okolicy i nie tylko
 • 5 sprawdzonych metod zdobywania wiedzy na temat konkurencji

Rozdział 3 - zakładanie działalności gospodrczej

 • Poznasz instytucje, do których należy się udać, aby legalnie działać
 • Zakładanie firmy w kilku prostych krokach
 • Jak wypełnić potrzebne dokumenty

Rozdział 4 - Wybór sprzętu

 • Omówienie rodzajów urządzeń - wady, zaletay oraz zastosowanie
 • szczegółowa prezentacja parametrów 9 urządzeń, które polecam
 • Spis potrzebnych akcesoriów, które ułatwią Ci pracę

Rozdział 5 - Wybór środków i odplamiaczy

 • Prespreye - czyli sposób na ułatwienie pracy i zwiększenie efektów
 • Opis dwóch najskuteczniejszych środków do ekstrakcji
 • Na co zwrócić uwagę przy odplamianiu - skuteczne odplamianie w 6 krokach
 • 7 kategorii plam, oraz preparaty, które je usuną 

Rozdział 6 - Usuwanie brzydkich zapachów

 • Jak powstają brzydkie zapachy i co wspólnego ma z nimi ozon
 • Jakie są zalety ozonowania i w czym może ono pomóc
 • Dwa najefektywniejsze generatory ozonu

Rozdział 7 - Od czego zacząć - jaki sprzęt i środki na początek

 • Lista sprzętów i wyposażenia dodatkowego niezbędnych na start
 • Najpopularniejsze środki czystości, które nie zrujnują Twojego budźetu
 • Spis rodzajów obić tapicerskich, oraz możliwych zabrudzeń

Rozdział 8 - Jak skutecznie czyścić. Praktyczne porady.

 • 9 zasad fachowej obsługi sprzętu
 • Jak profesjonalnie czyścić tapicerkę w domu klienta
 • czyszczenie tapicerki samochodowej - jak dotrzeć do trudnodostępnych miejsc?
 • Jak dobrze przygotować się do pracy i wyglądać przy tym profesjonalnie?
 • Odkurzanie, pranie i suszenie tapicerki - porady od praktyka
 • Czyszczenie tapicerki w samochodach ciężarowych
 • Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
 • Jak rozpoznać rodzaj skóry?

 Rozdział 9 - Kto może być twoim klientem

 • Komu oferować swoje usługi
 • Którzy klienci generuję największe zyski
 • Porównanie klienta indywidualnego z klientem biznesowym

Rozdział 10 - Zarobki. Ile w praktyce możesz zarobić

 • Czyszczenie tapicerki jako dodatkowe źródło dochodów
 • Czyszczenie tapicerki jako stałe źródło utrzymania
 • Konkretne wyliczenia - ile możesz zarobić w miesiącu?

Rozdział 11 - Jak szybko wystartować

 • 6 sprawdzonych metod na pozyskanie pierwszych klientów

Rozdział 12 - Skutecznie działania marketingowe

 • Jak wykorzystać 8 kanałów i narzędzi do promowania Twojej firmy

Rozdział 13 - Jak zwielokrotnić zyski pracująć tyle samo lub mniej godzin

 • Sprawdzony sposób, który pozwolił mi zwiększyc zyski


Zapewne zastanawiasz się ile wynosi inwestycja w ten poradnik. Postawiłbym inne pytanie.

 


Ile warte jest 10 letnie doświadczenie praktyka w tym temacie?

 


Ile zatem wynosi inwestycja w ten poradnik?

 

Kwota jaką zainwestujesz, to jedyne 97 zł.

 

 

Czy jest, to dużo? Pomyśl tylko, jeśli dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stnie zarabiać 100 zł. na godzinę, to czym jest inwestycja 97 zł.?


 

Co mam teraz zrobić?

Masz 3 możliwości:

 1. Możesz opuścić stronę i zapomnieć o sprawie
 2. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, to napisz do mnie maila na adres expert.biuro@poczta.fm
 3. Kliknij w przycisk po niżej i postępuj zgodnie z instrukcją

 


Copyright © 2019 JDF Serwis Eryk Grzeszkowiak| Nip: 6411578488| Regon: 277624450| Regulamin

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.