Profesjonalne Czyszczenie Obić Tapicerskich - sprawdzony
pomysł na dochodowy biznes

Jak OD ZERA rozkręcić firmę, która zarabia 10,000 zł miesięcznie?

Za chwilę zyskasz dostęp gotowego systemu, który pozwoli Ci się uniezależnić od innych i zarabiać nawet 100 zł (lub więcej) za godzinę pracy na czyszczeniu obić tapicerskich

Drogi przyszły przedsiębiorco!

Wiem, to śmiała obietnica. 
Ale powodem, dla którego mogę ją złożyć, jest to, że od ponad 10 lat zajmuję się czyszczeniem obić tapicerskich, zarabiam od 10 000 do 20 000 miesięcznie oraz regularnie dzielę się o tym wiedzą na swoim blogu. Pomogłem otworzyć podobne firmy dziesiątkom osób, które z powodzeniem wykorzystują moje porady i cieszą się wolnością, jaką daje im prowadzenie własnej działalności. 

Jeśli oni potrafią to zrobić, Ty też możesz.

Poradnik najbardziej przyda się osobom, które…

 • Szukają sprawdzonego pomysłu na własny biznes...
 • Szukają sposobów na dorobienie dodatkowych pieniędzy do pensji lub emerytury...
 • Świadczą pokrewne usługi i chciałyby poszerzyć zakres świadczonych usług...
 • Mają dość pracy na etacie za śmieszne pieniądze, pustych obietnic o podwyżce, humorów szefa, pracy po godzinach oraz życia znacznie po niżej poziomu, jaki je interesuje...

  Jeśli jesteś jedną z takich osób, to mam dla Ciebie gotową receptę na biznes polegający na czyszczeniu obić tapicerskich, w którym działam od 10 lat i zarabiam miesiąc w miesiąc.

  Co więcej, w najbliższym czasie jestem zmuszony zatrudnić pracowników, bo dosłownie nie wyrabiam ze zleceniami  (pomimo że już pracuję z pomocnikiem).


Oto 3 najważniejsze powody, dla których warto zająć się praniem obić tapicerskich

 

Powód 1 – Pracy Ci nie zabraknie!
Pomyśl tylko, obicia tapicerskie są elementem każdego biura, mieszkania, domu, instytucji, restauracji, hotelu, kin, teatrów, sal konferencyjnych, samochodów (tiry, osobowe, wany, busy, autokary), pociągów, jachtów, samolotów.

Ale tapicerka się brudzi. A ludzie nie mają czasu i ochoty, by szukać informacji o tym, jak doprać jaką plamę, czy np. wyczyścić tapicerkę w samochodzie.
Poza tym bez specjalistycznego sprzętu ani rusz, a ten kosztuje przynajmniej kilka tysięcy złotych. Oczywiste więc, że ktoś woli zapłacić i mieć z głowy, niż zajmować się tym osobiście.

Powód 2 – Stosunkowo niewielka inwestycja na początku
Początkowo nie potrzebujesz dużych nakładów finansowych. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanego sprzętu, to wydatki nie przekroczą nawet 2700 zł!

Zakładam, że dysponujesz też własnym środkiem transportu – w zupełności wystarczy nawet mały samochód. Z czasem zarobisz na większy, bo...

Powód 3 – Czyszczenie obić tapicerskich gwarantuje szybki zwrot z inwestycji 
W wielu branżach na pierwsze zyski trzeba poczekać od kilku miesięcy, do nawet 1-2 lat.
Tymczasem, w przypadku prania obić tapicerskich już po pierwszym miesiącu pracy możesz być na plusie. Wszystko oczywiście zależne jest od Twojego zaangażowania i czasu, który możesz poświęcić na rozwój tej działalności. 

 

Zanim przejdziemy dalej… krótkie ostrzeżenieNie będę Cię oszukiwał. Ten biznes wymaga pracy i Twojego zaangażowania. Zatem jeśli liczyłeś na łatwą przeprawę i fajrant, to chcę Cię ostrzec. 

Ten biznes, jak zresztą każdy inny, pociąga za sobą ryzyko oraz wymaga konsekwentnego wysiłku i działania. Jeśli nie chcesz tego zaakceptować – NIE KUPUJ TEGO PORADNIKA!

Za to jestem pewien, że jeśli wdrożysz wszystkie wskazówki zawarte w moim poradniku, to pracy Ci nie zabraknie. W zależności od Twoich potrzeb stworzysz dodatkowe źródło dochodu lub zajmiesz się tym pełnoetatowym wymiarze godzin. 

 

Kim jestem, aby składać Ci tak odważne obietnice?


Nazywam się Eryk Grzeszkowiak i zajmuję się czyszczeniem tapicerki już od ponad 10 lat – można rzec, że zjadłem zęby na tym biznesie.

Znam branżę i potrzeby klientów, a teraz chciałbym pomóc również Tobie.
Wiem jak  zaledwie w niecały rok rozwinąć ten biznes tak, aby wyciągać z niego 10 tys. miesięcznie i zacząć zarabiać już od pierwszego miesiąca działalności. 

Każdego dnia przez 12 miesięcy w roku czyszczę tapicerkę meblową i samochodową. Tylko w ostatnim roku wyczyściłem grubo ponad 1000 kompletów wypoczynkowych w tym również tapicerki samochodowej.

 

Ale Eryk, ja nigdy nie prowadziłem biznesu...

Nic nie szkodzi. Poradnik napisałem tak, aby nawet laik zrozumiał, o co chodzi w tym biznesie. Znajdziesz tu cały proces zakładania firmy czyszczącej obicia tapicerskie – opisany od A do Z.

Podczas czytania poczujesz się tak, jakbym siedział obok Ciebie i powoli, krok po kroku, tłumaczył wszystkie zagadnienia. A jeśli czegoś nie zrozumiesz, to zawsze możesz do mnie napisać i chętnie Ci wszystko wyjaśnię.

Oto co dokładnie dostajesz w ramach poradnika:

Mój poradnik różni się od wszystkich, które mogłeś do tej pory przeczytać.
Zamiast teorii, otrzymujesz sprawdzony w praktyce system, dzięki któremu zbudowałem moją firmę od zera do zarobków ponad 10 tys. złotych miesięcznie. 

Wystarczy postępować zgodnie z zawartym tam procesem, a gwarantuję, że inwestycja w poradnik zwróci Ci się po wielokroć. 

Nie znajdziesz tutaj sztucznego pompowania treści. Cały ebook ma zaledwie 75 stron, a więc jego przeczytanie zajmie Ci najwyżej jedno popołudnie, przy kawie.

Od pierwszej strony przechodzę do mięsistych wskazówek, pokazując dokładnie, co robić, jak to zrobić i dlaczego w taki, a nie inny sposób.  

Skoro to tak świetnie działa, to czemu chcesz zdradzać te sekrety, zamiast samemu zbijać kokosy? 

Powiedzmy sobie szczerze, tak naprawdę garstka osób wdroży te informacje i rzeczywiście założy własną działalność.

Niestety, wielu ludzi chciałoby mieć dodatkowy lub pełnoetatowy dochód w wysokości kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, ale nie jest gotowa, aby cokolwiek zrobić w tym kierunku. 

Poza tym konkurencja nie jest zła, to dzięki konkurencji możemy liczyć na wyższą jakość usług i produktów. Co więcej, z konkurencją można współpracować! Jeśli Ty działasz w Krakowie, a ja w Rudzie Śląskiej, to możemy się wymieniać klientami.

Tak więc rynek jest na tyle duży, że wystarczy miejsca dla wszystkich. :)

Oto tylko ułamek biznesowego „złota”, które odkryjesz…

ROZDZIAŁ I: Zaplanuj swój biznes Jak napisać biznesplan?
Zaczniemy od podstaw, ale niechaj nie zraża Cię słowo “biznesplan”. Wszystko tłumaczę krok po kroku i podpowiadam, jak stworzyć prosty plan biznesu – mapę, która w najbliższych miesiącach doprowadzi Cię do pięciocyfrowych zarobków i dobrze prosperującej działalności. 

ROZDZIAŁ II: Badanie rynku i konkurencji
Pokażę Ci jak sprawdzić, czy w Twojej okolicy jest zapotrzebowanie na usługę czyszczenia obić tapicerskich. Pamiętaj, że nawet jeśli działa tam już kilka firm, to niekoniecznie ludzie mogą być z nich zadowoleni. Dlatego zbadasz konkurencję i poznasz zarówno jej mocne, jak i słabsze strony.

Następnie wykorzystasz tę wiedzę do stworzenia oferty nie do odrzucenia, która sprawi, że na brak pracy nie będziesz narzekać. 

ROZDZIAŁ III: Zakładamy działalność gospodarczą 
Krok po kroku dowiesz się, co zrobić, aby bez przeszkód założyć działalność gospodarczą. Opisuję nie tylko dokumenty, które należy przygotować, ale także gdzie się z nimi udać. Formalności staną się bułką z masłem!

ROZDZIAŁ IV: Sprzęt do czyszczenia tapicerki
Zdradzę Ci, jaki sprzęt warto wybrać oraz na co uważać przy jego zakupie, aby nie stracić swoich pieniędzy. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, zapewne nie interesuje Cię inwestowanie zarobionych środków w sprzęt, który nagle przestanie działać, a jego producent nie zaoferuje Ci należytego wsparcia. Otrzymasz ode mnie listę polecanych urządzeń, bo wierz mi, przetestowałem ich wiele w ostatnich latach. 

ROZDZIAŁ V: Dobór środków i odplamiaczy
Ważny rozdział, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko całe godziny żmudnej pracy, ale i nerwów, które mogłyby się pojawić, gdy plama nie chce zejść. Zdradzę Ci wszystko co wiem na temat środków czyszczących i odplamiaczy.

Dzięki temu dowiesz się, jakiej “broni” używać, w zależności od zlecenia, aby klient był zadowolony z efektu i nie tylko do Ciebie wracał, ale też polecał kolejnym osobom. 

ROZDZIAŁ VI: Usuwanie brzydkich zapachów
Czym jest ozonowanie i jak pozbyć się uciążliwych zapachów z pomieszczenia, czy samochodu?
Chodzi tu oczywiście o usuwanie brzydkich zapachów. Usługa ta jest mocno pożądana przez klientów (i dobrze płatna), dlatego warto wiedzieć, jak przeprowadzić ją prawidłowo oraz skutecznie. 

ROZDZIAŁ VII: Od czego zacząć – jaki sprzęt i środki na początek? 
Poznasz najczęstsze rodzaje obić tapicerskich oraz zabrudzeń, które się na nich pojawiają. Dowiesz się czym usuwać najgorsze plamy i co w zupełności wystarcza, aby ruszyć z działalnością i zarabiać pierwsze pieniądze. Wtedy możesz inwestować w kolejne środki i rozwiązania. 

ROZDZIAŁ VIII: Jak czyścić – praktyczne porady
Opowiem Ci o tym, jakie są najczęstsze rodzaje zabrudzeń oraz jak je wyczyścić, aby żadna plama nie zaskoczyła Cię u klienta. Dowiesz się też wszystkiego o obsłudze sprzętu i jak wycisnąć z niego najbardziej efektywne działanie. 

ROZDZIAŁ IX: Kto może być Twoim klientem?
Rozdział obowiązkowy, ponieważ opisuję tutaj typy klientów, do których drzwi możesz zapukać z usługami czyszczenia tapicerki.

ROZDZIAŁ X: Zarobki – ile w praktyce możesz zarobić?
Tu bez żadnej ściemy i ukrywania pokażę Ci konkretne cyfry. Zobaczysz, ile ja na tym biznesie zarabiam, jakie są perspektywy oraz co możesz zrobić, aby zarabiać nawet więcej ode mnie.

ROZDZIAŁ XI: Jak wystartować?
Początki zawsze są trudne, ale… tylko wtedy, kiedy nie wiesz, czego się spodziewać. W tym rozdziale szczegółowo opisuję jak wystartować, gdzie szukać klientów i jak ich efektywnie pozyskiwać.

Dzięki temu od pierwszych dni prowadzenia działalności zarabiasz, zamiast czekać z założonymi rękami, aż klienci łaskawie na Ciebie spojrzą. 

ROZDZIAŁ XII: Inne działania marketingowe
W tym rozdziale otrzymasz ode mnie kolejnych kilkanaście technik pozyskiwania klientów. Niektóre z nich mogą wydawać Ci się nietypowe, ale są niesamowicie skuteczne. Zaczniesz docierać do osób, które nie boją się zapłacić więcej, aby mieć dostarczoną wysoką jakość usług. 

ROZDZIAŁ XIII: Jak zwielokrotnić zyski nie powiększając liczby klientów?
W pewnym momencie będziesz miał tylu chętnych, że więcej nie dasz rady przyjąć. Dlatego zdradzę Ci kilka technik, dzięki którym będziesz zarabiać więcej, przy tej samej liczbie klientów. 

Są to te same strategie i techniki, których użyłem, aby zdobyć setki klientów w ostatnich 10 latach. I uzyskasz dostęp do nich wszystkich w tym poradniku. 

Dodatkowo odkryjesz…

 • 8 sposobów na pozyskiwanie lojalnych i dobrze płatnych klientów
 • Jak zwielokrotnić zyski nie powiększając liczby klientów?
 • 6 przydatnych akcesoriów, które są konieczne do efektywnego czyszczenia tapicerki
 • Jak przeprowadzić skuteczne odplamianie i poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi plamami?
 • Od czego zacząć – jaki sprzęt i środki na początek? – nie potrzebujesz tysięcy złotych na sprzęt!
 • Procedura czyszczenia tapicerki w domu klienta – to Cię zdziwi!
 • Jak czyścić tapicerkę w samochodzie i zarabiać setki złotych na motoryzacyjnych maniakach? 

 

Eryk, podoba mi się to i chcę kupić Twój poradnik, ale powiedz mi, ile mnie to wyniesie? 

Będę z Tobą szczery, powiedziałem Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym poradniku.
Wiesz, że zarabiam na praniu tapicerki od 10 000 do 20 000 miesięcznie i siedzę w tym biznesie od ponad 10 lat. 

Wiesz też, że w tym poradniku opisałem całe swoje doświadczenie i błędy, które popełniłem podczas budowania Oraz wiesz, że dostaniesz gotowy system założenia i rozwinięcia firmy czyszczącej obicia tapicerskie, która może przynieść Ci dochody 10,000 zł miesięcznie (lub więcej).

 Nie wspomnę nawet o setkach godzin i tysiącach złotych, które straciłem podczas zdobywania doświadczenia, gdy uczyłem się wszystkiego samodzielnie. Wielu z tych błędów mógłbym uniknąć, gdyby tylko ktoś wskazał mi kierunek. 

Biorąc pod uwagę, że przekazuję całe swoje know-how dotyczące budowania sprawdzonego i zyskownego biznesu – większość osób zgodzi się ze mną, że nawet 200-300 zł za ten poradnik byłoby uczciwą ceną. 

Ale z drugiej strony chciałbym pomóc jak największej liczbie osób uniknąć błędów, które mnie kosztowały tysiące złotych i mnóstwo nerwów. Dlatego Ty nie zapłacisz 300 zł. Nie zapłacisz nawet 150!

Cena poradnika dzisiaj wynosi zaledwie... 

 

 97 zł

Czy warto wydać równowartość dobrego obiadu z deserem za gotowy schemat sprawdzonego i zarabiającego biznesu?

Decyzja należy do Ciebie!

 

Oto jak to widzę – masz 3 drogi…

Droga 1 – Nie robisz nic i nadal zostajesz w tym samym miejscu, w którym jesteś obecnie
Jeśli czujesz, że Twoja obecna sytuacja Cię zadowala, na Twoje konto wpływa przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych i twierdzisz, że masz udane życie, to… zamiast na poradnik, wydaj pieniądze np. na prezent dla kogoś bliskiego. 
Ale jeśli jest inaczej, to zostają Ci jeszcze dwa inne wyjścia…

Droga 2 – Dojdziesz do wszystkiego samodzielnie
Możesz wybrać drogę samotnika i samodzielnie do wszystkiego dojść. Wszak, przecież nie brakuje wiedzy o tym, jak założyć działalność, czy zdobywać klientów. Potem kiedy już zaczniesz działać, trzeba jeszcze rozgryźć, który sprzęt sprawdza się do jakich plam. Podobnie z używaniem środków czystości, jak i samym procesem usuwania plam.

 Ryzykujesz więc, że zamiast skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy, Ty będziesz zajmować się wynajdywaniem koła na nowo.

 Droga 3 – Weźmiesz ode mnie gotowy system budowania firmy czyszczącej obicia tapicerskie i zaczniesz zarabiać od pierwszego miesiąca
Dzięki temu wybierzesz skrót, który pomoże Ci zarabiać już od pierwszego miesiąca. Otrzymasz esencję mojego 10-letniego doświadczenia, na które nie tylko wydałem dziesiątki tysięcy złotych, ale i straciłem wiele nieprzespanych nocy z powodu nerwów i stresu. 

Ty możesz tego wszystkiego uniknąć, bo weźmiesz sprawdzony w boju system, który pomaga zarówno mnie, jak i osobom, które już zdecydowały się z niego skorzystać.

 

 

Gwarancja satysfakcji – nic nie ryzykujesz

Wiedzy, którą zawarłem w tym poradniku, jestem pewny jak niczego innego w życiu. Ale jeśli z jakichś powodów uznasz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci wszystkie pieniądze. Wystarczy, że do mnie napiszesz na biuro@jdfseris.pl. 


Copyright © 2019 JDF Serwis Eryk Grzeszkowiak| Nip: 6411578488| Regon: 277624450| Regulamin

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.